Villa Spełnione Marzenie + najpiękniejsze suknie ślubne = moje spełnione marzenie!

Villa Spełnione Marzenie + najpiękniejsze suknie ślubne = moje spełnione marzenie!

5 (
6
)

Villa Spełnione Marzenie + najpiękniejsze suknie ślubne = moje spełnione marzenie!

Dziewczyny, wracamy do Was po dłuższej przerwie z prawdziwą petardą!

Od bardzo dawna marzyła mi się stylizowana sesja i muszę się Wam pochwalić, że wreszcie mogłam w takiej uczestniczyć! Wiele razy wyobrażałam sobie, jakby to mogło wyglądać i w głowie miałam zawsze taką wizję: proste i koronkowe suknie ślubne, otulone niezwykłymi kwiatami, do tego magiczne miejsce „z duszą” i wyjątkowy, klimatyczny anturaż. Ktoś chyba czytał mi w myślał… Właściwie nie „ktoś”, a cudowna osoba – Ada, konsultantka ślubna z Essential Events! To ona właśnie zaprosiła mnie do tej cudownej sesji, którymi efektami możemy się Wam tutaj pochwalić. Jesteśmy z niej bardzo zadowolone, mam nadzieję, że Wam również spodoba się połączenie piękna…. z pięknem 🙂

Można tu odnaleźć wieeeeele inspiracji na swój wielki dzień, także zapraszamy!

Pierwszy składnik to wyjątkowi ludzi i miejsce…

Sesja odbyła się w tytułowej Villi, a wszystkie osoby, dzięki którym jest taki efekt, to przecudowne, młode osoby, pełne niesamowitej energii i pasji! Ada z Essentials Events to prawdziwa organizatorka, nietuzinkowe kadry są zasługą Magdy z By My Side Photostories. Klimatu dodawał słodki stół od Atelier Słodkości Lublin oraz unikalna papeteria ślubna One Temu Winne. Nasze suknie przepięknie komponowały się w otoczeniu kwiatów od Grasz w Zielone?, wstążek z Shy Ribbons…. Czy efekty sesji mogły wyjść inaczej, skoro byłyśmy w takim składzie?

Drugi składnik to najpiękniejsze suknie ślubne!

Klaudia Sambor, nasza modelka, wyglądała obłędnie w prostej sukni ślubnej, podkreślającej kształt od Agaty Wojtkiewicz (Be Beautiful) oraz koronkowej sukni ślubnej od Sylwii Kopczyńskiej (Emma). Wybór sukien był nieprzypadkowy – jedna suknia to wręcz klasyk sukien w prostym stylu, a druga to wersja dla tych, które oczekują od sukni więcej zdobień i romantycznych akcentów. Chciałyśmy pokazać jak wspaniale można wyglądać w obu odsłonach! Suknia ślubna w połączeniu z ramoneską – why not? A może uroczy sweterek?

Stylizację dopełniły: fryzura, którą wykonała Wiktoria Kowalik Hair Stylist oraz make-up od Bocca Visage. Nieprzesadzone suknie pozwalają na wyrazistą biżuterię, a więc postawiłyśmy na Stardust.

Atmosfera w tym dniu, z takimi ludźmi, w takim otoczeniu – sesja była skazana na sukces 🙂 Nie przeszkodził nam okropny wiatr, może powiedzieć, że przywiał nam chyba duużo energii do pracy! Cudowne babeczki, które współtworzyły tę sesję – fenomenalne i mega utalentowane osoby. Sesja wyszła dokładnie tak, jak sobie ją wyobrażałam, czyli subtelnie, kobieco… Z jednej strony słodko, a z drugiej z charakterem i pazurem!

= moje spełnione marzenie!

Najpierw spełniły się moje marzenia o stworzeniu dla Was wyjątkowego miejsca, salonu sukien ślubnych, a teraz sesja…. Ciekawe co będzie następne? 🙂

Pamiętajcie, że nieprzerwanie uwielbiam spełniać Wasze marzenia w MayBee, więc nie czekaj dłużej, tylko nas odwiedź 🙂

najpiękniejsze suknie ślubne

Organizacja: Ada Suska | Essential Events
Fotografia: Magda Madej | By My Side Photostories
Miejsce: Villa Spełnione Marzenia
Suknie: MayBee | Agata Wojtkiewicz model Be Beautiful / Sylwia Kopczyńska model Emma
Słodki stół: Marzena Krzyżanowska 
Makijaż: BOCCA Visage
Fryzura: Wiktoria Kowalik HairStylist
Biżuteria: Stardust Atelier
Kwiaty: Kwiaciarnia Grasz w zielone?
Papeteria: One Temu Winne
Wstążki: Shy Ribbons
Modelka: Klaudia Symbor

Udostępnij:

  • /

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *