Pssst! Mamy dla Was prawdziwą petardę od Sylwii Kopczyńskiej. Nowa kolekcja + bonus!

Pssst! Mamy dla Was prawdziwą petardę od Sylwii Kopczyńskiej. Nowa kolekcja + bonus!

4.5 (
17
)

Pssst! Mamy dla Was prawdziwą petardę od Sylwii Kopczyńskiej. Nowa kolekcja + bonus!

Czekałyśmy na ten moment. Wprost przebierałyśmy nóżkami! W końcu możemy uchylić rąbka tajemnicy, a już niebawem również zaprosić Was do otulenia się pięknymi koronkami oraz obłędnymi tiulami w całkiem nowej odsłonie… Tak, dobrze myślicie – nadchodzi nowa kolekcja sukien ślubnych od Sylwii Kopczyńskiej!

W takich sukniach łatwo się zakochać, więc możecie sobie wyobrazić jak trudnym zadaniem było wybrać te, które w tym roku zagoszczą w naszym salonie. Nietuzinkowe projekty, bajeczne tiule, romantyczne koronki… Dokonać selekcji wśród takich perełek? To nie lada wyzwanie! Trzeba było odwiedzić Warszawę dwukrotnie, aby się to udało.

Na szczęście z wielką dumą możemy teraz pochwalić się cudowną, starannie dobraną kolekcją, która może stać się świetnym pretekstem do odwiedzenia naszego MayBee!

Odrobinę słońca specjalnie dla Was!

Kolekcja nazywa się SUN 2020, a więc mimo jesiennej aury będziecie mogły już zasmakować słonecznych promieni. Takie ciepło chcemy Wam przekazać już teraz, w postaci zdjęć sukien, które zostały wybrane do naszego salonu. Fotografie idealnie pasują nie tylko do nazwy, ale przede wszystkim do koronek, które aż proszą się o subtelne światło. Sesja zdjęciowa odbyła się na greckiej wyspie Naxos, co podkreśla klimat tej kolekcji. Na zdjęciach na pewno zwrócicie uwagę na coś, co Sylwia Kopczyńska wprost ubóstwia, szczególnie w spódnicach – prześwity. Jeśli jednak nie jesteście zwolenniczkami takich rozwiązań, pragniemy Was poinformować, że wśród sukien z nowej kolekcji nie zabraknie modeli z innymi dołami oraz delikatnie zmienionymi topami. Po prostu musicie przyjść i nas odwiedzić 🙂

Zapewne teraz zastanawiacie się kiedy będziecie mogły zobaczyć te piękne suknie ślubne na żywo?

Premiera kolekcji odbędzie się już 28 października, tymczasem…

To nie koniec dobrych wiadomości! Sylwia Kopczyńska pokochała nasz Rzeszów tak mocno, że znów zawita w nasze progi, aby się z Wami spotkać! Będzie to unikalna okazja, aby móc zobaczyć się z projektantką. W zeszłym roku podczas „Dnia z Projektantem” zauroczyło ją nasze miasto, klimat i przede wszystkim Wy – fantastyczne Panny Młode. Bardzo miło wspomina tamto wydarzenie, dlatego szykuje dla nas coś specjalnego, jednak szczegółów jeszcze nie możemy zdradzić… Jedno jest pewne – będzie moc!

Nie przegapcie tego wydarzenia oraz pamiętajcie, że już niebawem pojawią się u nas najpiękniejsze suknie ślubne na 2020 rok.

STAY TUNED!

Widzimy się w MayBee – salonie sukien ślubnych w samym sercu Rzeszowa. ♥

Udostępnij:

  • /