Suknie Ślubne Rzeszów

Suknie Ślubne Rzeszów

Unikalne suknie naszych polskich i zagranicznych projektantów

Nasza wizja

Witaj piękna,

MayBee to unikalne atelier dla świadomej panny młodej. Z naszego wnętrza bije ciepło i magiczna atmosfera zachowana w naturalnej prostocie. Wychodzimy naprzeciw dotychczasowym stereotypom dając Wam lekkie suknie ślubne, które chwycą za serce nie jedną z Was. W naszym salonie z dokładną starannością i dbałością dobieramy różne style: od eleganckich i romantycznych, kobiecych i minimalistycznych, po zwiewne i boho. Dlaczego zaprosiliśmy do współpracy Agatę Wojtkiewicz wraz z Sylwię Kopczyńską? Odpowiedź jest prosta – unikalność i świeże spojrzenie na wizję panny młodej w dniu ślubu. Nasze suknie ślubne oferują każdej z Was szanse na odnalezienie takiej, która odzwierciedla duszę i styl. Też je pokochałyście i chcecie się zaprzyjaźnić z jedną z nich? Śmiało – umów się do nas na przymiarkę i pobierzmy się! Wznosimy toasty dla kobiet, które kierują się własnymi przekonaniami, które są namiętne jednocześnie szalenie radosne, wierne swoim wierzeniom, wiedzące dokładnie czego chcą i zawsze ale to zawsze stawiają wszystko na miłość.

Nasza Ty, Nasz salon, Nasze suknie ślubne Rzeszów !

Nasi projektanci

separator2
Agata Wojtkiewcz
Sylwia Kopczyńska

Zobacz najczęściej zadawane nam pytania

FAQ

separator

Najczęściej zadawane pytania.

Czy na przymiarkę powinnam się umówić wcześniej?

Tak, jesteśmy kameralnym butikiem sukni ślubnych w Rzeszowie, w którym otrzymasz naszą personalną i indywidualną uwagę, na którą zasługujesz podczas poszukiwania Twojej wyjątkowej sukienki. Czuj się jednak zaproszona, zawsze możesz wpaść do nas. Ale pamiętaj, że jeśli chciałabyś przymierzyć sukienkę to prosimy o rezerwację dogodnego terminu. W ten sposób my zapewnimy Tobie pełną godzinkę, sam na sam z naszą stylistką.

Co powinnam zabrać na przymiarkę?

Gładką bieliznę w kolorze cielistym, która pod każdą sukienkę nadaje się idealnie! Uczulamy również na to, aby przyjść na przymiarkę w delikatnym makijażu tzw. makeup – no-makeup, w ten sposób pomożesz nam utrzymać sukienki nienagannie czyste i przyjemne do mierzenia.

Kogo i ile osób powinnam mieć ze sobą?

Oczywiście te, które doskonale znasz i z którymi będziesz chciała dzielić ten specjalny moment. To twój czas! Mamy ograniczoną ilość miejsc siedzących, więc rekomendujemy do trzech osób towarzyszących. Zresztą im więcej osób tym więcej opinii – może to utrudnić wybór tej jedynej sukienki. Jeżeli natomiast masz w planach przyjść z więcej niż 3 osobami – daj nam znać, a my z całych sił postaramy się zorganizować przytulny kącik dla Twoich gości.

Czy mogę zrobić sobie zdjęcie w sukience?

Kochane – miejcie na uwadze to, że podczas poszukiwań tej jedynej suknia ślubna często nie leży jeszcze idealnie, ponieważ każdą z nich trzeba uszyć na WYMIAR. Dlatego też z reguły nie pozwalamy na robienie ich podczas takich pierwszych wizyt w salonie. Robiąc zdjęcia/wideo z ukrycia wiele dobrego Wam nie przyniesie 😉 Poproście, zapytajcie – ta metoda jest znacznie lepsza.

Jakie rozmiary posiadacie w salonie?

Większość naszych sukienek jest w rozmiarze 38- 40. Nasi projektanci mają różniące się tabele rozmiarów i sukienka sukience jest nie równa. Rozumiemy, że może to być utrudnienie w Twojej wizji o idealnej sukience, kiedy rozmiar nie leży idealnie. Mamy pewne sztuczki, aby podczas przymiarki przybliżyć finalną wersję Ciebie w dniu ślubu.

Idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań sukni ślubnej?

Rekomendujemy zacząć już 8 – 9 miesięcy przed planowanym ślubem, a zamówić sukienkę co najmniej 5 – 6 miesięcy przed datą ślubu. Długość oczekiwania różni się w zależności od danego projektanta, ale w ten sposób będziesz mieć pewność, że sukienka dotrze na czas.

Coś jednak pokrzyżowało plany i data ślubu coraz bliżej? Bez stresu. istnieją modele, które można zamówić szybciej po wcześniejszej konsultacji z danym projektantem i skorzystaniu z opcji ekspres.

W jakim przedziale cenowym są sukienki?

Ceny naszych sukienek rozpoczynają się od 5500 zł a kończą na 10 000 zł. Szanujemy każdy budżet i zrobimy co w naszej mocy, aby znaleźć sukienkę, którą pokochasz.

Metody płatności

Pobieramy 50 % wartości sukienki ślubnej w momencie złożenia zamówienia. Pozostałe 50 % wpłacasz z chwilą odbioru sukienki.
Płatność przelewem, terminalem płatniczym bądź gotówką.

Jupi! Znalazłaś sukienkę marzeń!

Olśniewasz! Twój widok zapiera dech w piersiach, błysk w oku Cię nie opuszcza, mimowolnie zaciskasz dłonie na sukience i nie chcesz się z nią rozstawać. Wkraczamy – teraz nasza kolej na ściągnięcie Twojej miary, aby zamówić sukienkę idealnie skrojoną na Ciebie.

Podczas pierwszej przymiarki sprawdzamy czy wszystko jest prawidłowo, a jeśli będą potrzebne drobne przeróbki krawieckie – zadbamy o to. Po tym czasie zapraszamy Cię (zazwyczaj) na ostatnią już przymiarkę. Kolejny krok, a zarazem ostatni to już oddanie sukienki w ręce właścicielki.
Co za radość! Witamy w gronie szczęśliwych posiadaczek sukienek od MayBee.

Napisz do nas lub zadzwoń