Addicted to Love, czyli perełki od Agaty Wojtkiewicz!

Addicted to Love, czyli perełki od Agaty Wojtkiewicz!

5 (
5
)

Addicted to Love, czyli perełki od Agaty Wojtkiewicz!

Są Panny Młode, które uwielbiają otaczać się błyskotkami, koronkami i tiulami. Są też Panny Młode, które cenią sobie minimalizm i nie wyobrażają sobie siebie w bogato zdobionej kreacji. To po prostu nie pasuje do ich natury. Rozumiemy każdy wybór, dlatego dziś mamy nie lada gratkę dla tych dziewczyn, które uważają, że im mniej, tym lepiej. Dobrze myślicie – zapowiadamy nową kolekcję, którą już niedługo będziecie mogły zobaczyć na żywo w naszym salonie! Jak zawsze, dbamy o Wasz komfort, dlatego staramy się, abyście miały w czym wybierać!

Tańcz boso, pij szampana..!

Unikalne suknie projektu Agaty Wojtkiewicz spełnią oczekiwania Panien Młodych, które w dniu ślubu chcą poczuć się lekko i swobodnie, pragną tańczyć boso i być sobą! Dziewczyny, pamiętajcie, że ślub to nie czas na kompromisy. To czas na pokazanie tego, co Was definiuje. Nawet jeśli Wasz image będzie z mocnym pazurem i daleko mu będzie do stereotypowej kobiety w dniu swojego ślubu, to niech suknia wyraża Wasz temperament. Tylko tak w pełni będziecie mogły poczuć się sobą. Trzeba jednak dodać, że suknie, mimo swojej zmysłowości i nowoczesności, zachowują umiar oraz szanują tradycję. Warto więc postawić na autentyczność, emocje, wdzięk i połączenie nowoczesności z klasyką.

Uzależnienie od: Miłości. Piękna. Lekkości.

Pomyślcie o tym jak ubieracie się na co dzień, co lubicie, jakie jesteście i koniecznie poznajcie nową kolekcję, która nazywa się Addicted to Love. Ciekawe, czy Wy uzależnicie się od tych sensualnych projektów… My już się zakochałyśmy! Agata Wojtkiewicz to mega zdolna polska projektantka, która została mocno doceniona za granicą i wcale nas to nie dziwi! Jej wszystkie projekty są bajeczne. Są również wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych sukien ślubnych.

Be yourself

Koniecznie obejrzyjcie co nas Was będzie czekać w naszym salonie! Sesja ukazująca nową kolekcję obyła się w Berlinie. Proste suknie ślubne idealnie wpasowały się w urbanistyczne tło, a fotografie podkreśliły charakter projektów. Oprócz nowości, do salonu na Waszą prośbę dołączą sukienki Be Excellent oraz Be Impressive, które są z poprzednich kolekcji. Jednak tak je pokochałyście, że nie mogłyśmy Wam odmówić tej przyjemności, aby móc je dotknąć, przymierzyć… A może i wybrać na tę jedyną, najpiękniejszą suknię ślubną? Musimy tu dodać, że zachwyca nas koncepcja nazw każdej sukni, która zaczyna się od „Be…” Każda jest niezwykła i w jakiś magiczny sposób odzwierciedla charakter sukni.

My mamy dla Was ważną radę: Be Yourself!

(i nie zapomnijcie nas odwiedzić 🙂 )

 

 

agata wojtkiewicz 2020

 

photo: Ethan Mann & Angelika Mann
model: Sylwia Butor
mua: Monika Kropat
thnx: Animal Kingdom, Umiar, Decolove, Baldowski, Dr. Martens

Udostępnij:

  • /