Trendy w sukniach ślubnych na 2019 rok naszym okiem! Co przyniesie nam nowy sezon?

Trendy w sukniach ślubnych na 2019 rok naszym okiem! Co przyniesie nam nowy sezon?

Trendy w sukniach ślubnych na 2019 rok naszym okiem! Co przyniesie nam nowy sezon? Salon Sukien Ślubnych Rzeszów
5 (
17
)

Trendy w sukniach ślubnych na 2019 rok naszym okiem! Co przyniesie nam nowy sezon?

Już niedługo przywitamy nowy rok (aż trudno nam w to uwierzyć!), a wraz z nim nadejdą nowe inspiracje w ślubnej modzie! Dziewczyny, planujecie kupić TĘ JEDYNĄ właśnie w 2019 roku? A może po prostu jesteście ciekawe, co takiego będzie na topie w nadchodzącym roku ? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego tekstu, a dowiecie się co nieco o najpiękniejszych sukniach ślubnych nowego sezonu 🙂

Po pierwsze…. bajeczne koronki!

Zaskoczone? My też nie, bo koronki są tak piękne, że zasługują na to, by być ciągle w modzie! Jest w nich coś takiego, że aż trudno oderwać wzrok… Może to ta subtelność i lekkość, a może niepowtarzalność? Musicie same ocenić, a uwierzcie, że najlepiej zrobić to osobiście 🙂 Zatem zapraszamy do naszego Atelier, gdyż mnóstwo wyjątkowych i zmysłowych koronek odnajdziecie u naszych projektantów. Bardzo delikatne koronki otulone muślinowymi dołami u Patricii Szlażko, zaś dla miłośniczek bogatszej formy, polecamy kolekcje Sylwii Kopczyńskiej oraz Kite and Butterfy.

Psssst… tu w końcu możemy zdradzić fakt, że do naszego salonu sukien ślubnych dołącza Juda & Pietkiewicz, czyli duet wyśmienitych projektantek, u których odnajdziecie naturalność, subtelność oraz romantyczność… No i oczywiście bardzo pożądane koronki! <3

NUDE nie jest nudne

Kolejny trend to zdecydowanie kolor NUDE. Jest to coś dla dziewczyn, które pragną przełamać schematy i zerwać z tradycyjną bielą. Coraz więcej Panien Młodych poszukuje czegoś nietuzinkowego, co odchodzi od tradycyjnych kanonów. Mowa o Was? W takim razie będziecie zachwycone tą modą i sukniami w kolorze szampana!

Wąskie ramiączka

Bardzo podoba nam się to rozwiązanie, ponieważ dodaje to lekkości i podkreśla Wasze mega kobiece kształty! Wiemy, co mówimy 😉 Można powiedzieć, że wyglądacie tak, że aż zapiera dech w piersiach! Projektanci szaleją na punkcie tego konceptu i my również!

Suknie ultra kobiece, a jednocześnie uroczo dziewczęce

Tak, to możliwe! Przecież w każdej z nas jest odrobinę kobiecości, połączonej z dziewczęcością. Tak ważne jest, aby suknia ślubna mogła to podkreślić, uwydatniając charakter Panny Młodej! Dlatego tak starannie dobieramy projektantów, abyście mogły wybierać wśród najpiękniejszych sukien ślubnych, wyglądać obłędnie, nie tracąc przy tym ani krzty swojego wdzięku!

To chyba wszystko, jednak czegoś nam brakuje… Brakuje nam jeszcze..Ciebie! Jeśli więc jeszcze nie masz zarezerwowanej przymiarki w naszym Atelier, to koniecznie musi się to zmienić! Do zobaczenia!

suknie ślubne 2019

suknie ślubne 2019

suknie ślubne 2019

suknie ślubne 2019

 

Udostępnij:

  • /

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *