3 proste kroki do zrealizowania wymarzonej podróży poślubnej

3 proste kroki do zrealizowania wymarzonej podróży poślubnej

3 proste kroki do zrealizowania wymarzonej podróży poślubnej | MAYBEE Atelier
5 (
9
)

3 proste kroki do zrealizowania wymarzonej podróży poślubnej

Mini-poradnik o tym, jak zorganizować podróż poślubną ? Psst… Mamy coś dla Was!
Dziewczyny, na co dzień spotykamy się z wieloma z Was, szukającymi swojej najpiękniejszej sukni ślubnej. Super, że trafiacie do naszego atelier! Zastanawiamy się jednak, czy myślałyście już o podróży poślubnej? Teraz zapewne pojawia się w Waszej głowie myśl „Ale jak to? Czy to nie za wcześnie?” Otóż okazuje się, że…nie! Teraz jest właśnie idealny moment, by zacząć planować taką podróż, bez zbędnego stresu! Pamiętajcie, że po długich przygotowaniach oraz pięknym dniu, pełnym emocji, należy Wam się czas odpoczynku! Czy ktoś się z tym nie zgadza? ? W naszym mini-poradniku znajdziecie informacje o tym, jak krok po kroku przebrnąć przez ten temat i zorganizować podróż marzeń!

1. Najważniejsze pytanie, czyli gdzie? ?

Na początku wartko zastanowić się o czym zawsze marzyliście i jak lubcie spędzać urlop.
W Polsce czy za granicą? Lubicie góry i piesze wędrówki, a może… morze? Każdy w inny sposób wypoczywa i śni o innych rzeczach. To już kwestia, którą musicie ustalić ze swoim ukochanym! My jedynie możemy doradzić Wam, by nie traktować tej podróży jako zwykłego wyjazdu, a jako spełnienie swoich marzeń – w końcu jest ona z okazji najważniejszego dla Was wydarzenia, czyż nie? Potraktujcie ją jako coś specjalnego, jako prezent od Was dla Was ?

2. Ustalcie budżet w rozsądny sposób – czy tak się w ogóle da?

Wiemy, że tak kwestia jest dosyć delikatna, ponieważ u każdego wygląda to inaczej. Pamiętajcie jednak, że większość podróży, nawet tych zagranicznych, można zorganizować niskim kosztem. Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić! Dobry sposób to…. wybranie się do MayBee! Jeśli jeszcze nie wiecie lub nie pamiętacie, to przypominamy, że mamy w tym roku dla Was mały bonus ? Rozdajemy vouchery o wartości 500 zł na podróż poślubną szytą na miarę z biurem podróży Planet Escape! Przyda się, prawda? W takim razie zapraszamy na przymiarki do naszego salonu sukien ślubnych! Pierwsza przymiarka to pierwszy krok do uzyskania vouchera. Czy to nie super, że przy zakupie najpiękniejszej, unikalnej sukni, otrzymasz jeszcze możliwość niezapomnianej i fenomenalnej podróży?

3. Formalności, formalności….

Dokumenty, wiza, waluta, ubezpieczenie, szczepienie – planując podróż za granicę, musicie liczyć się z tym, że przynajmniej część z tych rzeczy Was nie ominie. Ale spokojnie! Nie taki diabeł straszny! Jeśli zabierzecie się tego odpowiednio wcześnie, to na pewno nic Was nie zaskoczy. Wystarczy, że zorientujecie się jakie są wymogi wjazdu do danego kraju. Dużym ułatwieniem jest skorzystanie z biura podróży, które o wszystkim Was poinformuje ?

A więc, okazuje się, że zaplanowanie podróży marzeń może być o wiele łatwiejsze, niż Wam się wydaje! Za jednym zamachem możesz załatwić TĘ JEDYNĄ i bonus na wyjazd ?
W takim razie czekamy na Was w naszym salonie sukien ślubnych, jak zawsze niezmiennie w Rzeszowie. U nas zawsze panuje ciepła atmosfera, zadbamy abyś poczuła się wyjątkowo!

Telefon w łapki i dzwonimy! ?

ul. Grodzisko 6/1, 35-060 Rzeszów
Tel : +48 722 201 208
E-mail : biuro@maybee.pl

Udostępnij:

  • /

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *