Ola ♡ Franck | Prawdziwa historia

Ola ♡ Franck | Prawdziwa historia

4.5 (
4
)

Ola ♡ Franck | Prawdziwa historia

Lekko zakręcona Ola – i ślub, który uwielbiam. Dużo śmiechu, dużo ognia i dobrej z a b a w y. Bez spiny, po swojemu, po hipisowsku – a to wszystko w błysku k o l o r ó w najróżniejszych. Sama Ola jest bardzo barwną postacią – żywiołowa i ekspresyjna… ciekawi Was jak wyglądał wybór sukni ślubnej? (oczywiście z lampką proseczjo w dłoni)

Suknia – styl boho od Sylwii Kopczyńskiej! Ale niezbyt romantyczna, niezbyt dziewczęca. Fąfele Olki podczas przymiarki mówiły „Olka Ty potrzebujesz czegoś niesztampowego, seksownego no wiesz… z pierd******iem”. Więc przyniosłam. I zaniemówiły wszystkie we 4? 5? (pardon mą pamięć, ale więcej Was mama nie miała). Koronkowa, krótka sukienka, osobno zakładana spódnica – pokazałam tren i było pozamiatane… bo wszystkie piały na widok Olki w lustrze. Okazało się, że tak szybko jak delikatne tiule pokochały Olę – oną tą miłość odwzajemniła. Obcasy porzuciła na rzecz zamszowych botków, welon na rzecz chyba najbardziej unikatowych opasek jakie mi przyszło podziwiać, no i sweterek na kurtkę, po której długo zbierałam szczękę z podłogi. Wyglądała O-BŁĘ-DNIE, a jej kiecka zrobiła furorę – zgodzą się ze mną goście, którzy im towarzyszyli tego dnia jak i sam Franck ( a to chyba jeden z ważniejszych komplementów).

A to wszystko w miejscu, gdzie zachodzące słońce tworzy niepowtarzalny klimat – Dworzyszcze Wola. Ależ tam zaświeciło tego dnia!

Tobie Olu raz jeszcze dziękuję za zaufanie – jakby coś to wiesz, nasze drzwi stoją otworem dla Ciebie
Nie przedłużając – miłego odbioru.
Dziś dla Was Ola & Franck


zdjęcia: Bajkowe Śluby
film: Pepa Films
miejsce: Dworzyszcze Wola
suknia: Sylwia Kopczyńska
kwiaty: Umajona
opaska: Brilans
fotobus: Pinki Fotobus
prosecco van: Terra Italia Prosecco Van
napis „hej wesele”: Girlandowo
dj: Dj Mike
biżuteria: Zolline Jewellery
papeteria: Sundazed Stationary


Udostępnij:

  • /

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *