FAQ

FAQ

separator

Najczęściej zadawane pytania.

Czy wyobrażacie sobie miejsce eleganckie, przytulne, w którym poczujecie się jak w zaciszu własnego domu, a dodatkowo przymierzycie najpiękniejsze suknie ślubne? To wszystko w naszym MayBee!

Przed umówieniem spotkania przygotowaliśmy najczęściej zadawane nam pytania – poznaj nas bliżej.

Czy konieczne jest umówienie się na wizytę?

Tak, jesteśmy kameralnym butikiem sukni ślubnych w Rzeszowie, w którym otrzymasz naszą personalną i indywidualną uwagę, na którą zasługujesz podczas poszukiwania Twojej wyjątkowej sukienki. Czuj się jednak zaproszona, zawsze możesz wpaść do nas. Ale pamiętaj, że jeśli chciałabyś przymierzyć sukienkę to prosimy o rezerwację dogodnego terminu. W ten sposób my zapewnimy Tobie pełną godzinkę, sam na sam z naszą stylistką.

Co powinnam zabrać na przymiarkę?

Gładką bieliznę w kolorze nude, która pod każdą sukienkę nadaje się idealnie! Warto wiedzieć, a jeszcze lepiej zabrać ze sobą buty, które założysz w dniu ślubu lub takie, które będą im bliskie – ułatwi to ustalenie długości sukienki. Uczulamy również na to, aby przyjść na przymiarkę bez makijażu lub tzw. make – up no make – up – w ten sposób pomożesz nam utrzymać sukienki nienagannie czyste i przyjemne do mierzenia.

Kogo i ile osób powinnam mieć ze sobą?

Oczywiście te, które doskonale znasz i z którymi będziesz chciała dzielić ten specjalny moment. To twój czas! Mamy ograniczoną ilość miejsc siedzących, więc rekomendujemy do trzech osób towarzyszących. Zresztą im więcej osób tym więcej opinii – może to utrudnić wybór tej jedynej sukienki. Jeżeli natomiast masz w planach przyjść z więcej niż 3 osobami – daj nam znać, a my z całych sił postaramy się zorganizować przytulny kącik dla Twoich gości.

Czy mogę zrobić sobie zdjęcie w sukience?

Niestety nie – szanując pracę naszą, a przede wszystkim naszych projektantów, zdjęcia w sukni będzie można wykonać podczas pierwszej przymiarki, już wtedy Twojej wyśnionej sukni. Prosimy o uszanowanie tej zasady.

Jakie rozmiary posiadacie w salonie?

Większość naszych sukienek jest w rozmiarze 40. Nasi projektanci mają różniące się tabele rozmiarów i sukienka sukience jest nie równa. Rozumiemy, że może to być utrudnienie w Twojej wizji o idealnej sukience, kiedy rozmiar nie leży idealnie. Mamy pewne sztuczki, aby podczas przymiarki przybliżyć finalną wersję Ciebie w dniu ślubu.

Idealny czas na rozpoczęcie poszukiwań sukni ślubnej?

Rekomendujemy zacząć już 9 – 12 miesięcy przed planowanym ślubem, a zamówić sukienkę co najmniej 6 miesięcy przed datą ślubu. Długość oczekiwania różni się w zależności od danego projektanta, ale w ten sposób będziesz mieć pewność, że sukienka dotrze na czas.

Coś jednak pokrzyżowało plany i data ślubu coraz bliżej? Bez stresu. istnieją modele, które można zamówić szybciej po wcześniejszej konsultacji z danym projektantem i skorzystaniu z opcji ekspres.

W jakim przedziale cenowym są sukienki?

Ceny naszych sukienek rozpoczynają się od 3500 zł a kończą na 8000 zł. Szanujemy każdy budżet i zrobimy co w naszej mocy, aby znaleźć sukienkę, którą pokochasz.

Metody płatności

Pobieramy 50 % wartości sukienki ślubnej w momencie złożenia zamówienia. Pozostałe 50 % wpłacasz z chwilą odbioru sukienki. Nie posiadamy terminala płatniczego, dlatego sposób płatności preferujemy gotówkowy.

Jupi! Znalazłaś sukienkę marzeń!

Olśniewasz! Twój widok zapiera dech w piersiach, błysk w oku Cię nie opuszcza, mimowolnie zaciskasz dłonie na sukience i nie chcesz się z nią rozstawać. Wkraczamy – teraz nasza kolej na ściągnięcie Twojej miary, aby zamówić sukienkę idealnie skrojoną na Ciebie.

Podczas pierwszej przymiarki sprawdzamy czy wszystko jest prawidłowo, a jeśli będą potrzebne drobne przeróbki krawieckie – zadbamy o to. Po tym czasie zapraszamy Cię (zazwyczaj) na ostatnią już przymiarkę. Kolejny krok, a zarazem ostatni to już oddanie sukienki w ręce właścicielki.
Co za radość! Witamy w gronie szczęśliwych posiadaczek sukienek od MayBee.

Jeśli nie znalazłaś tutaj odpowiedzi, napisz do nas