Love by daylight, Dance till moonlight

Love by daylight, Dance till moonlight

0 (
0
)

Love by daylight, Dance till moonlight

Owocem każdej sesji stylizowanej są piękne zdjęcia… niczym jak te z pinteresta

Mają zachwycać, inspirować i ukazać Wam w najbardziej realistyczny sposób jak ten Dzień mógłby wyglądać. No właśnie… #miłośćwczasachzarazy – czytacie ten hasztag i jakie są Wasze pierwsze skojarzenia? Przeczekam. Przełożę. Myśl “to nie tak jak sobie wymarzyłam”? Uwierzcie mi, że ja tego roku nie jednokrotnie dzieliłam łzy smutku, pewne obawy i rozterki z moimi Pannami Młodymi. Nie łatwo było patrzeć Wam w oczy, w których malowane wcześniejsze szczęście z miesiąca na miesiąc gasło. ALE! to były te gorsze chwile! Bo tego roku doskonale się sprawdzało przysłowie “po burzy wychodzi słońce”. Potrafiłyście z hasztagu #miłósćwczasachzarazy wycisnąć wiele dobrego!
Jak to robią #MayBeeBride? A no tak!
♡ Organizują swoje przyjęcia weselne w namiocie na WŁASNYM ogrodzie w gronie bliskich (prosząc sąsiadów o wyrozumiałość)
♡ Idą na przekór! 3 mini wesela w formie domówek (wyobrażacie sobie móc założyć suknię ślubną 3 razy ?! Ba! 4 razy – nie zapominajmy o sesji plenerowej)
♡ W lokalu nie wyszło? W domku w Zakopanem wyjdzie! I kapela góralska zamiast DJ’a!
To kilka zaskakujących historii, które tego roku miały miejsce!

Przechodząc do sedna…

Jeśli myslicie, że przyjęcie ślubne może się odbyć wyłącznie w eleganckim lokalu – NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Zapraszam do kontaktu z Anetą (kontakt na końcu wpisu) – ta kobieta razem z armią zdolnych podwykonawców udowodni Wam, że na ogrodzie też można! Uwielbiam tą sesję za luz, za nietuzinkowy pomysł, za nieskończone podkłady pozytywnej energii w ludziach, którzy ja tworzyli – wielkie ukłony najmilsi w Waszą stronę! Jest to jedna z moich ulubionych sesji – więc mam nadzieję, że i Wy będziecie do niej często wracać i czerpać inspiracje – PO TO JEST, aby Wam pokazać, że może być magicznie “mimo wszystko”!. Tak na koniec – wiecie co jest wspaniałego w takich projektach? Przyjaźnie jakie się nawiązuje po, i ja jestem bogatsza o nowe – za co jestem ogromnie wdzięczna ♡ DZIĘKUJĘ!

Organizacja / Drewniany napis KOCHAM: Po Prostu Miłość Agencja Ślubna Aneta Rolek
Suknia: MayBee / Sylwia Kopczynska
Garnitur: Vito Gianni
Dekoracje/Kwiaty: Brilansdecor
Makijaż / Fryzura: Glow Atelier by Kinga Bednarz
Toppery na słodycze: ws3dno_druk3d
Bielizna/ szlafrok / podwiązka / biżuteria / buty Pani Młodej: One Love Atelier Bridal
Papeteria: MUS Paper Studio
Girlandy: Girlandowo.pl
Oświetlenie: ART Music Media
Modelka: Karolina Kwolek
Model: Mateusz Pelczarski
Samochód: Zorian Pałęcki
Drewniane tabliczki: Jurad Pałęcki

Udostępnij:

  • /

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *